Neden Göksel Tantuni

Renzo Rogers

ÇÜNKÜ ÜRÜNLER HELAL BELGESİNE SAHİP EN TAZE ETLERDEN YAPILIR;

Kaliteli ve muhteŞem hizmeti ile, doyumsuz lezzet Göksel Tantuni'de! Helal belgesine sahip, en güzel ve en taze etler seçilir. Özel tekniklerle Göksel Tantuni için hazİr hale getirilir. Her bir porsiyon özenle piŞirilir ve hİzla önünüze gelir.
İLETİŞİM
Scotty Mason

Çünkü En Taze Sebzeler ve Baharatlar Seçilir;

Mersin’in en iyi üreticilerinden en doĞal, en besleyici ve lezzet açİsİndan en deĞerli olan baharatlarİ tedarik ediyoruz. Bu ürünlerde renkten kİvama, lezzetten hijyene kadar birçok unsuru gözden geçiriyor; ürün seçimini büyük bir özenle yapİyoruz. Sonuç olarak en kaliteli ve en lezzetli baharatlarİ seçmiŞ olmanİn güveniyle, içimiz rahat bir biçimde sizlere hizmet veriyoruz.
İLETİŞİM
Brittney Hall

Çünkü AŞkla PiŞer;

Lezzete aŞİk olan herkes, en iyiye ve kaliteliye layİktİr! Seçilen taze etlerin içerisine eklenen sevgi ile usta ellerde piŞirilen her bir ürünümüzü büyük bir özenle hazİrlİyor, tadİna hayran kalacaĞİnİz muhteŞem bir tantuni olarak sizlere sunuyoruz.
İLETİŞİM
Johnny Garnett

Çünkü En Kİsa Sürede MüŞteriye UlaŞİr;

İŞinin ehli olan lezzet ustalarİmİz ve tecrübeli takİm arkadaŞlarİmİz ile, kalitemizin yanİ sİra fazlasİyla hİzlİ bir hizmet sunuyoruz. Günlük biçimde hazİr ettiĞimiz ürünler ile taleplerinizi hemen karŞİlİyor, sipariŞ verdiĞiniz anda lezzetimizi hazİrlamaya baŞlİyoruz.
İLETİŞİM
Roberto Bourke

Çünkü Lezzeti Kalite Belgeleri İle OnaylanmİŞtİr;

Bizi biz yapan kalite, ISO 9001 ve ISO 22000 belgeleri ile tescilli. 1977'den beri bu güvenle en iyi tantunileri hazİrlİyor, ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden lezzet sunuyoruz. Etin kalitesini belirleyen kemik oranİ ve yaĞlİlİk gibi unsurlara da dikkat ediyor; en kaliteli ve en lezzetli etleri seçmiŞ olmanİn güveniyle, içimiz rahat bir biçimde hizmet veriyoruz.
İLETİŞİM